Seniorenverenigingen

SENIORENBONDEN

NAAM ADRES TELEFOON
S-Plus NIEL  Voorzitter

Freddy Vermeiren

Hellegat 4 – 2845 Niel

Secretaris:

Maurice Migot

Heideplaats 27/b2 - 2845 Niel

Penningmeester:

Henriette De Schrijver

Heideplaats 27/b2 - 2845 Niel

 

0499/772.629

freddy.vermeiren@telenet.be

 

0495/813.915

maurice.migot@telenet.be

 

0498/677.630

jetje.deschrijver@hotmail.com

OKRA NIEL   Teamleider

Guido Verheyden

Provincialesteenweg 437-2627 Schelle

Secretaris:

--

Penningmeester:

Hilde Saenen

Provincialesteenweg 437-2627 Schelle

Bestuurslid:

Alfred Huych

Kerkhofstraat 23-2845 Niel 

 

 

0497/846.500

guidoverheyden@hotmail.com

 

 

 

0496/757.582

hilde.saenen@hotmail.com

 

 

0473/219.143

alfredhuych@hotmail.com

 

VIEF Niel  

Voorzitter:

Julien Rochtus
Steenwinkelstraat 501, 2627 Niel

Secretaris:

Rita De Vries
Antwerpsestraat 250 bus 2, 2845 Niel

Penningmeester:

Dina Pohl
Boomsestraat 250, 2845 Niel

Verantwoordelijke animatie:

Carlo Clement
Boomsestraat 9 0102 bus 5, 2845 Niel

Bestuursleden:

Ludo De Meyer
Boomsestraat 250, 2845 Niel

Magda Rochtus
Edward Claessenslaan 118, 2845 Niel

Monique Van Onckelen
Wullebeekstraat 18, 2627 Schelle


0479 75 37 13
julien.rochtus@skynet.be



03 888 12 99
0474 70 15 28
rita.de.vries@telenet.be


03 888 84 07



0478 18 47 01
carlo.clement@telenet.be 


03 888 84 07
ludo.demeyer@telenet.be 


0479 34 51 31
magda.rochtus@telenet.be 

0475 79 25 01
moni.vanonckelen@telenet.be

Wil je graag op de hoogte blijven van wat er gebeurt in Niel?

Schrijf je in voor de digitale nieuwsbrieven die jou interesseren.
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen

Deel deze pagina